Astroloji

JÜPİTER BALIK BURCUNA GEÇİYOR

JÜPİTER BALIK BURCUNDA YARGI DAĞITACAK

29 Aralık günü Jüpiter, Balık burcuna geçiyor. Jüpiter Balık burcundayken, yaptıklarımızın karşılığını alacağımız bir dönem olacak. İyi şeyler yaptıysanız iyi sonuçlar, kötü şeyler yaptıysanız kötü sonuçlar alabilirsiniz. Jüpiter, karmik burçlardan biri olan Balık burcunda, adeta yargı dağıtacak. Şimdi ektiklerimizi biçme zamanı… 

İLAHİ ADALET DÖNEMİ

Balık burcu, aynı zamanda şifayla ilgili bir burçtur özellikle de ruhsal şifayla ilgili… Bu süreçte, kanallık yapanlar, şifacılar çoğalabilir ve ruhsal şifa çalışmaları artabilir. Ruhumuz şifalanınca, bedenimiz de şifalanır. Jüpiter Balık burcundayken yaptıklarımız, geleceğimize etki edecek. O yüzden bugünden, geleceğinize ‘iyi tohumlar’ ekin, hem kendiniz hem de başkaları için.

Şu sıra, sokak hayvanları ile ilgili üzücü durumlar var. Ne yazık ki bunu yapan ve buna vesile olan kişiler, ne yaptıklarının farkında değil. Rabbin sessiz ve yardıma muhtaç canlarına, sevgi ve merhamet göstermek yerine zulmetmek çok kötü bir karma yaratıyor. Dilerim bu kişilerin kalplerine aydınlık, farkındalık ve merhamet bir an önce gelir. 

Bu süreçte yaptığımız tüm iyi şeyler ruhsal şifa olarak bize dönecek. Maddi durumu olmayan ailelere, öğrencilere, kadınlara, çocuklara ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarına yardım yapmanızı öneririm. Maddi gücünüz pek yoksa bile en azından sokak hayvanlarına bir kap su bırakın, bir sokak kedisinin veya köpeğinin başını okşayın. 

JÜPİTER BALIK BURCUNDA

Jüpiter, ruhsal şifacı Balık burcuna geçtiğinde, şifa ve şifacılık konuları da önem kazanacak. Şifacı özellikleri olanlar, bu süreçte kendilerini fark etmeye başlayabilir ve şifacılığa çekilebilirler. Bu dönemi şifa çalışmaları ve şifacılık eğitimi için kullanmak çok faydalı olacaktır.

JÜPİTER BALIK TRANSİTİNDEN EN FAZLA ETKİLENECEK BURÇLAR

Balık, Yengeç, Akrep burçları, Jüpiter Balık transitinden en fazla yararlanacak burçlar. Bu burçlara ek olarak Boğa ve Oğlak burçları ile Yükselen burçları Balık, Başak, İkizler ve Yay olanlar da transitten etkilenecek.

Jüpiter’in Balık burcuna geçişi için astrolojik yorumlarda hep çok güzel olacak, bolluk bereket olacak yazılır ama işin aslı o kadar basit değil elbette. 

Jüpiter Balık Burcu İçin Gerçekçi Yorumlar

Evet Jüpiter’in temsil ettiği şeyler şifa, bolluk, bereket, farkındalık, şans ve fırsatlar olsa da Jüpiter’in vaatleri, sizin haritanıza göre değişir. Yani Jüpiter’in vaatleri herkes için aynı olmayacaktır. 

Örneğin Balık burcu, 12. evinizdeyse ve 12. evinizde stelyum varsa, Merkür, Mars gibi kişisel gezegenleriniz de 12. evdeyse ve 12. evde Neptün de varsa; Neptün ve Pluton gezegenleri, kişisel gezegenlerinize açı yapıyorsa sizi biraz zorlayabilir de. Jüpiter, iyicil bir gezegen olmasına rağmen haritada adeta büyüteç etkisi yapar. Bu sebeple dokunduğu yerde fırsatları büyütebileceği gibi krizleri de büyütebilir. 

Size özel konumları öğrenmek için benden astroloji danışmanlığı alabilirsiniz.

Aslında Her Şey Bakış Açısı….

Jüpiter Balık burcunda size şifa verebilir ama siz, şifanın sorumluluğunu almaya gönüllü olursanız! Size farklı konularda fırsatlar getirebilir ama siz kendinize karşı ve ne istediğiniz konusunda dürüst ve net olursanız! Size şans verecek durumlar ortaya çıkabilir ama siz duygularınızla ve düşüncelerinizle yüzleşip bu şansı kullanmaya, sorumluluk almaya gönüllü olursanız! Olayların içinde fırsatları görür, riske girerseniz şansınız artar. Gerçeklere, merhametinizin sesine, doğruluğa, dürüstlüğe, duygulara ve sezgilerinize kulak verirseniz, Jüpiter’in ödüllerini alabilirsiniz.

Jüpiter Balık burcundayken şifaya açık olacağız ve şifalanacağız. Duygularımızın farkına varacağız ve sezgilerimizin gücüne inanacağız. İlhamımız artacak ve rüyalarımız aktifleşecek.

⚕️Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?