Verdiğim Hizmetler

  1. RUHSAL ŞİFA ve RUHSAL DANIŞMANLIK
  2. ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI
  3. ACCESS BARS UYGULAYICISI
  4.  REİKİ/KUNDALİNİ REİKİ/ GMA ENERJİLERİ ve OLUMLAMALARLA RUHSAL ŞİFA
  5. ENERJİLERLE ŞİFA VE UZAKTAN ENERJİ

Aldığım Temel Psikoloji, Genel Psikoloji ve Yaşam Koçluğu eğitimlerim ile ruhsal danışmanlık hizmeti veriyorum.

Ruhsal Danışmanlık Hangi Sorularınıza Cevap Bulur?

-Kafanız karışık ve hangi yöne gideceğinizi bilmiyor musunuz?

-Kendinizin artık kim olduğunu bilmediğinizi düşünüyor ve ‘gerçek’ sizi tanımayı mı istiyorsunuz?

-Şu anki hayatınızdan pek memnun değil misiniz? Kendinizi ve hayatınızı değiştirmek mi istiyorsunuz?

-Yaşadığınız aynı kısır döngüler, gelişmenizi ve ilerlemenizi engelliyor mu?

2. ASTROLOJİK DANIŞMANLIK

Bir bilişim firmasında üç yıl boyunca Turkcell Rezan Kiraz Astroloji Editörlüğü yaptım. Sonrasında Astroloji eğitimi aldım. Deneyimlerim ve aldığım eğitimler sonrasında astrolojik danışmanlık hizmeti veriyorum.

Doğum Haritası Nedir?

Doğum Haritası yani Natal harita: Doğduğumuz saatte, dakikada ve şehirde, ilk nefesimizi aldığımız anda, bulunduğumuz yere göre (Dünyayı merkez alarak hazırlanmış), Güneş sistemindeki tüm gezegenlerin konumlarını gösteren iki boyutlu bir diyagramdır.

Doğum haritası kişinin doğum tarihi, doğum yeri ve tam doğum saati ile çıkartılır. Doğum tarihi Güneş burcunun belirlenmesinde, Doğum saati ise yükselen burcunun bulunmasında ve yaşam alanlarımızı gösteren evlerin belirlenmesi açısından önemlidir.

Astroloji Bize Ne Sağlar?

Kendimizi iyi bir şekilde tanımamızı sağlar ve yaşamdaki bazı şeyleri neden yaşadığımızı gösterir. Astroloji haritası ayrıca hayatımızın zorlu alanlarını, kolay ilerleyebileceğimiz alanları, içimizde yatan cevherleri keşfetmemizi sağlar.

Astroloji haritasının yorumu kendimizi tanımamızı ve kendimizi kabul etmemizi sağlar. Farkındalık ve kabul de, yaşamımızdaki ruhsal şifa ve sorunların aşılması için en büyük desteği sunar.

Astroloji, yaşam yolunda size yönünüzü gösteren önemli bir haritadır. Astrolojinin kullanımı size; yaşam yolunuzda rehberlik eder. Astroloji haritasından aldığınız öngörüleri hayatınıza uygulamak, ilerlemenizi sağlar ve hep aynı taşlara takılarak tökezlemenizi engeller. Bu da yaşam yolunda kafamız karışmadan ve daha fazla vakit kaybetmeden doğru hedeflere en doğru yoldan varmamıza neden olur.

3. ACCESS BARS

Aldığım Access Bars eğitimi sonrasında Access Bars uygulayıcısı olarak, Access seansları uyguluyorum.

Access Bars başımızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Beyin kapasitesini artırır. 32 özel nokta İlk seansta aktif hale gelir, bakış açısı ve yargılar temizlenir. Access Bars’la daha çok kabul etmeyi öğreniriz, izin vermeyi, yargısız olmayı öğreniriz. Access Bars, yaratmayı istediğiniz hayatı yaratmakta güçlendiren, hayatInızı değiştirip, dönüştüren teknikler ve proseslerden oluşur.

ACCESS NASIL ÇALIŞIR?

Access sistemi, dokunarak ve sözel proseslerle enerjiyi temizleyen bir sistemdir.

Access’in kurucusu Gary Douglas her bir Access seansının 5 ila 10 bin yıllık negatif kalıntıları temizlediğini söylemektedir.

ACCESS NE SAĞLAR?

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
* Depresyonu ortadan kaldırarak, neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

EVRENSEL ENERJİLER İLE RUHSAL ŞİFA ÇALIŞMALARI

Gümüş Mor Alev, Reiki ve Kundalini Reiki gibi enerjiler güçlü enerjilerdir. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışır. Bu yüzden yan yana enerji uygulaması yapılabileceği gibi uzaktan da enerji yollanabilir.

Gümüş Mor Alev, Reiki ve Kundalini Reiki gibi Evrensel Enerjilerle Ruhsal Şifa çalışmaları yapıyorum.

GÜMÜŞ MOR ALEV
Gümüş Mor Alev (GMA) binlerce yıldır uygulanan bir ruhsal enerji ve şifa yoludur. Bu enerjiyi dünyaya yollayan kişi yükselmiş üstat Aziz Germain’dir.

GMA’NIN FAYDALARI
İnsandaki negatif düşünce ve duyguları olumlu hale dönüştüren Mor Alev Enerjisi oldukça dönüştürücü bir enerjidir. Bilinçaltının olumsuz kalıplarına inerek onları olumlu bir şekilde dönüştürür ve kişinin enerjisini yükseltir. Uzaktan çalışabilen son derece etkili ve temizleyici bir enerji frekansıdır.

KULLANIM YERLERİ

1) Çakraları şifalandırmak
2) Bilinç ve bilinçaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak
3) Korku ve kaygılardan arınmak (güvensizlik korkusu, değersizlik korkusu, sevilmeme korkusu, terk edilme korkusu, parasızlık korkusu…)
4) Karmaları şifalandırmak
5) Olumsuz olayları şifalandırmak (Eşle olan sorunlar vb)
6) Mekanı temizlemek
7) Enerjinizi yükseltmek ve ruhsal olarak korunmak

REİKİ NEDİR?

Reiki kelimesi Japonca ‘da ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip korur ve aynı zamanda yaşam enerjisini artırır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklarını giderir hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlar. Reiki maddenin içinden akabildiği için her yerde maddi manevi her şeye verilebilir.
“Evrensel Yaşam Enerjisi” (Universal Life Force Energy) anlamına gelen Reiki binlerce yıl önce Tibetli Lamaların kullandıkları Raku-Kei adlı enerji ile iyileşme yöntemine verilen isimdir. “Ruhsal Bilgelik Rehberliğinde Yaşam Gücü” olarak da ifade edilen Reiki şu iki anlam bileşeninden oluşur. “Rei” Tanrı bilincine sahip, bilgili, akıllı ve yaradılıştaki sevgi gücüne sahip demektir. “Ki” ise enerji anlamına gelir.

REİKİ NASIL İŞLER?

Ellerle şifa verme uygulaması çok eskidir. İnsanlar bunu zamanın başlangıcından beri yapar. Hasta olan veya yaralanmış bir insanın üzerine ellerinizi koymak doğal bir içgüdüdür. Bu enerji, birçok isimlerle bilinir. Çin’de Chi, Hindistan’da Prana, İbranilerde Ruach ve Japonlar’da Reiki olarak bilinir.

REİKİ’NİN FAYDALARI

1) Derin bir rahatlama ve huzur sağlar.
2) Enerji blokajlarını çözer.
3) Vücudu zehir ve toksinlerden arındırır.
4) Bireyin bio-enerji kapasitesinin artırır ve enerjisini yükseltir.
5) Kalıplaşmış düşünce sistemlerini dönüştürerek bireyin ruhsal açıdan üst düzeylere tekamülünü sağlar.
6) Vücut-Ruh-Benlik dengesini sağlar.
Reiki fiziksel, duygusal, zihinsel, spiritüel olsun acı duymayı yatıştırmaya yardımcı olur. Bu, Reiki’nin iyileştirebileceği anlamına gelir. Çoğu zaman Reiki, birlikte kullanıldığında tıbbi tedavinin etkilerini güçlendirir.
7) Kişisel ve spiritüel tekâmülü güçlendirir. Aydınlanmaya ve farkındalık kazanmaya büyük katkısı olur.
Reiki, bedenin kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirir. Canlılığı ve dayanıklılığı artırır, bedende, zihin üzerinde, duygular üzerinde, spiritüel özde ve aurada çalışır. Reiki tedavisi bloke olmuş enerjiyi salıverir ve gevşemeyi sağlar ve stresi azaltır. Bedeni hem enerjisel hem de fiziksel toksinlerden temizlemeye yardım eder ve zamanla dayanıklılığı, sezgiyi, meditasyonu ve spiritüel tekâmülü güçlendirir.
Reiki ayrıca bitkiler, hayvanlar ve hatta makineler üzerinde çalışır ve Dünyayı iyileştirmek için ve dünyadaki olayların tedavisi için kullanılabilir.
Reiki tedavisi ve uygulaması, kişinin aurasına ve fiziksel bedenine enerjinin daha yüksek titreşimlerinin akmasını artırabilir. Reiki enerjisi bireyi fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel olarak uyumlamak veya dengeye getirmek için çalışır.

Kirlian ve aura fotoğrafları da, kişilerde Reiki tedavisinden önceki ve sonraki önemli değişiklikleri gösteriyor.

KUNDALİNİ REİKİ

Vücudun enerji kanallarının açılıp kuvvetlendirilmesi sayesinde, yalnızca niyet ederek Reiki enerjisine kanal olmak, kendinize ve başkalarına şifa vermek mümkündür.

KUNDALİNİ REİKİ NEDİR?

Kundalini ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır. Kök çakrası, yani kuyruksokumu yakınında bulunan enerji merkezi, Kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir. Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Kundalini, sembolik olarak omuriliğin dibinde üç-buçuk kez kıvrılmış uyuyan bir yılan şeklinde gösterilir. Kundalini sözcüğü de, spiral anlamına gelen “kundal” kelimesinden türemiştir ve uyarıldığında bu enerjinin spiral şeklinde, yılan gibi hareket edip yükseliyor olmasından esinlenmiştir.

KUNDALİNİ REİKİ NASIL ÇALIŞIR?

Bu enerji, kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar. Bu enerji kanalı, kök çakradan başlayıp başın tepesindeki taç çakrada son bulur. Kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

Kundalini Reiki’yi dünyevi boyuta getiren, Ole Gabrielsen’dir. Mr. Gabrielsen bir Meditasyon Üstadıdır.

Kundalini Reiki’de, diğer enerjiler gibi yakından ve uzaktan uygulanabilen bir şifa enerjisidir.

KUNDALİNİ REİKİ’NİN FAYDALARI

Çakraları dengeler ve şifalandırır
İlişkilerinize yönelik uygulamalarla ilişkilerinizi iyileştirir
Karmalarınızı şifalandırır
Enerjinizi yükseltir
Cinsel enerjinizi, isteğinizi ve libidonuzu artırır
Cinsel sorunları azaltır
Tekamül seviyenizi artırır
Dengede kalmanızı sağlar
Korku ve kaygılarınızdan arınmanızı sağlar.

Sorularınız, tüm danışmanlık ve uygulama talepleriniz için lütfen benimle figen.karaaslan@yahoo.com mail adresinden ya da

0545 953 82 22 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

(10.00-21.00 saatleri arasında)

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?