İmzalı Kitap Siparişleri

Kitabımın yayınevlerindeki ve kitapçılardaki baskısı tükendi.

İlginize çok teşekkür ederim.

Kitabın yayınevlerindeki ve kitapçılardaki stoğu tükendiği için Yaşamı Kullanma Kılavuzu’nu sizin adınıza veya sevdiklerinizin adına imzalanmış olarak benden temin edebilirsiniz.

Yaşamı Kullanma Kılavuzu kitap siparişleriniz için lütfen;

figen.karaaslan@yahoo.com mail adresinden ya da @figenkaraaslanofficial instagram hesabımdan benimle iletişime geçiniz.

* Bir adet kitap bedeli 55 TL’dir. İmzalı kitabınızı, kargo karşı ödemeli olarak adresinize gönderiyorum. (Kargoyu siz ödüyorsunuz. Yurt içindeki kargo ücreti ortalama 30 lira civarı tutuyor.)


İyi okumalar.

8 Yorum

 • Onur Kutlu Gago

  Uzun yıllardır kişisel gelişimime önem veren ve bu alanda yerli, yabancı pek çok kitap okumuş birisi olarak şunu söyleyebilirim. Figen Karaaslan’ın kitabı, dünyaca ünlü kitaplardan asla geri kalmaz. Ortalama bir kişisel gelişim kitabının üzerinde yer alır. Basit ve anlaşılır ifadelerle her kişisel gelişim meraklısına hitap eder.

   • Efe Meriç

    Figen hanım, kitabında verdiği örnekler ve tarihi alıntılarla bir değil, birkaç kitabı bilgece özümsetiyor. Bol bol altı çizilmelik, işaretlenmelik bir kitap olmuş. Bu kitabın derinlemesine analizi için bir kütüphane bitirmek gerekir. Okuyucusuna uzun yıllar başucu kaynağı olacağına eminim.

 • Esin Erdoğan

  Tekamül günlüğüme en iyi desteklerden biri oldu. Kendimizi anlama, yaşamı anlama, empati geliştirme böylece kendini sevmeyi öğrenirken başkalarını da sevebilmeyi olduğu gibi kabul edebilmeyi işaret eden çok değerli bir kılavuz.
  “Hayat aslında bu kadar karmaşık ve zor değil şifreleri bilirsen” diyor kitap ve üstüne bir de bu şifreleri paylaşıyor bizlerle. Heycanla süren, Keyifli bir yolculuk ve keşifti. %100 tavsiye ediyorum. Siz de kılavuzunuzu edinin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?