Astroloji,  Genel

AKREP BURCUNDA URANÜSYEN BİR YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR

13 Kasım Pazartesi günü saat 12.26’da Akrep burcunun 20. derecesinde bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Uranüs astrolojide, ani ve şok edici gelişmeleri ve değişimleri gösterir. Akrep burcu ise krizler yoluyla değişimi- dönüşümü, sonlanmaları, cinselliği, derin duyguları, tutkuları ve ameliyatları temsil eder. Hem bireysel hem de dünya genelinde bazı ani gelişmeler, krizler meydana gelebilir. Bireysel olarak da ani ve beklenmedik gelişmelerle iş, adres, çevre, ev gibi değişimler yaşayabiliriz.

Yeni Ay En Çok Hangi Burçları Etkileyecek?

Başta Akrep burcu olmak üzere Aslan ve Kova burçları, bu Yeni Aydan etkilenecek. 

Bu süreçte sezgilerimiz güçlenir. Var olan koşullar artık bizi zorlayıcı hale getirebilir ve durumu nasıl değiştirebileceğimize yönelik kararlar alabiliriz.

Akrep yeniden doğuşu da simgelediği için bir süredir gücümüzü azaltan, iyi olmadığını ya da bize faydası olmadığını düşündüğümüz şeyleri tespit edebiliriz. İçe dönmek ve bilinçaltı çalışmaları yapmak için de iyi bir dönemdir. Bu süreçte sırlar da açığa çıkabilir.

Mars ve Uranüsün karşı karşıya olması bu süreçte ani tepkiler verebileceğimizi, bizim olanı almak veya elimizin güçlenmesi için mücadeleye girebileceğimizi ve Uranüs etkisiyle isyan bayrağını aniden açabileceğimizi gösteriyor.

Bu yüzden aşırı tepkisel davranmamaya, kendimizi ifade ederken geri dönüşü olmayan bir tavır ve söylem içine girmemeye dikkat etmeliyiz.

Dünya Açısından

Mali durumlar, yer altı kaynakları krizleri olabilir. Bazı ülkeler ekonomik zorluklar, kredi ve borçlarıyla gündeme gelebilir. Para piyasalarında ve borsada, ani iniş çıkışlar yaşanabilir. Taciz ve cinsel saldırı konuları gündemde olabilir. Kimyasal maddeler de ön plana çıkabilir. Dijital paralar, kripto paralar, dijital altyapı krizlerinin yaşanmasına açık bir dönem. Ülkeler arasında güç gösterileri ve gövde gösterileri yaşanabilir. Var olan savaşların dozu artıp, yanıltıcı görseller sosyal medyadan paylaşılabilir. Kimyasal silahlar yeniden konuşulabilir.

Türkiye açısından da siyasi ortaklar ve dost görünen ülkelerle diplomasi krizlerine açık bir dönem olabilir. 

Uranüs ve Akrep etkisiyle fırtınalı havalar, yer sarsıntıları havadan gelecek ve hava ulaşımını olumsuz etkileyecek durumlar yaşanabilir.

Buraya kolay bir Yeniay süreci geçirmeniz için faydalı ve etkili bir olumlama bırakıyorum.

AKREP YENİ AYI OLUMLAMASI

Krizler yaratamadan ya da başkalarının yarattığı krizlere kapılmadan, sağlıklı iletişim kuruyorum. Duygularımı ifade ederken kontrol her zaman bende. Duygularımı ve düşüncelerimi sağlıklı bir şekilde ifade ediyorum. Krizler her zaman yaşanacak, korkmak ve kaçmak yerine krizlerde kendime ruhsal gelişme fırsatı için izin veriyorum. Olayları kötü diye yargılamadan önce, burada görmem gereken ne ve almam gereken ders ne diye anda kalarak, farkındalıkla soruyorum. Olumsuz gibi görünen durumları, sağduyu, mantığımla birlikte sezgilerimi de dinleyerek, esnek olarak ve gerektiğinde diplomatik davranarak benim için kazanıma dönüştürüyorum. Her zaman bir seçeneğim var ve ben hem kendim hem de bütün için en doğru seçeneği her zaman kolayca seçiyorum ve uyguluyorum.

⚕️Figen Karaaslan

 Astrolog- Ruhsal Şifacı ve Kişisel Gelişim Yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?