Astroloji

Bir Devri Kapatan 4 Aralık Yay Güneş Tutulması

4 Aralık günü Yay burcunda, Güneş tutulması yaşanacak. Yay burcunun 12’nci derecesinde gerçekleşecek Güneş tutulması, tam tutulma şeklinde olacak. Bu tutulma, Haziran 2020’de başlayan İkizler-Yay aksı tutulmalarının sonuncusu olacak. Böylece bir devir kapanıyor demek mümkün. 2020 yılından beri sahnede olan İkizler ve Yay burçları böylece sahneden iniyorlar ve artık sahneyi, Boğa ve Akrep burçlarına bırakıyorlar. Şimdi sahne, Boğa ve Akrep burçlarının olacak!

TUTULMANIN ETKİLERİ NELER OLACAK?

Tutulmanın etkisi ortalama 6 ay sürecek. Bu süreçte, Yay ve İkizler burcunun temsil ettiği konu olan iletişimde bazı engeller ve sorunlar yaşanabilir. Özellikle Yay burcunun temsil ettiği konular; özgürlük, seyahatler, üniversiteler, akademisyenler, üniversite öğrencileri, uluslararası konular ve ilişkiler, ithalat, ihracat ve inançlar gündeme gelecek. Tutulmanın, Uranüs ile de sert bir açısı olduğu için fırtınalar veya olumsuz hava kaynaklı hava yolu aksamaları ve kazaları da gündeme gelebilir. Hava muhalefeti nedeniyle ulaşım sorunları yaşanabilir. Havadan gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı dikkatli olmalıyız.

TUTULMA TÜRKİYE’Yİ NASIL ETKİLEYECEK?

Türkiye’nin 6. evinde meydana gelen tutulma, 6. ev konuları olan sağlık, hastaneler, yeni tedaviler, işçi, memur hakları, ordu ve polis konularını daha çok gündeme taşıyabilir. Bu konularlda ani ve hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bu konularla ilgili yeni anlaşmalar veya çalışmalar yapılabilir.

TUTULMADAN EN ÇOK HANGİ BURÇLAR ETKİLENECEK?

Tutulmadan en çok Yay burçları, Yay burcunda kişisel gezegenleri olanlar, İkizler, Başak ve Balık burçları ile bu burçlarda kişisel gezegenleri olanlar etkilenecek. Kuzey ve Güney Ay Düğümü Yay olan kişiler de, kadersel gelişmeler yaşayabilir. Tabii astrolojide tüm burçlar, zıt burcuyla birlikte çalıştığı için İkizler burçları ve İkizler etkililer de, bu kadersel etkileri yaşamaya müsait olacak. Bu süreçte bir şeyleri çözümleyip, bitirip, yeni bir duruma geçebilirsiniz. Bir süredir düşündüğünüz eğitim, tedavi, sağlık, hobi, dil öğrenme, seyahat veya yer değiştirme gibi konularda aksiyon alabilirsiniz. 

DİĞER BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Kişisel doğum haritanızda Yay burcu hangi evinizde yer alıyorsa; bu evin konularında beklenmedik, ani değişimler meydana gelebilir. Tutulma sonucunda kadersel bazı etkilerle; düşüncelerimiz, inançlarımız yaşadıklarımız sonucunda ani ve hızlı bir şekilde değişebilir. Buna alışkanlıklarımız da dahil. 

🌟 Haritanıza özel konumlarınızı sormak ve tutulmanın sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek isterseniz, benden danışmanlık alabilirsiniz. ✨

⚕️ Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?