Astroloji

16 Mayıs Akrep burcunda Ay Tutulması

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

16 Mayıs’ta Akrep burcunda Ay Tutulması yaşandı. Bu tutulmayla birlikte en derinlerdeki korkularınız, tutkularınız, duygularınız hatta geçmişteki travmalarınız ortaya çıkabilir.

Daha önceki paylaşımlarımda da birçok kez belirttiğim gibi Boğa-Akrep aksı bu yıl aktif (2022). Başta Boğa, Akrep burçları olmak üzere, Ay düğümleri bu burçta olanlar; Kova, Aslan gibi sabit burçlar bu yıl etkilenecek. Bu süreç, bu burçlar için daha sancılı geçebilir. Bu durumu, yeniden doğuş sancıları olarak görmek, psikolojik olarak daha rahat geçirmenize katkıda bulunabilir.

Tutulmaya GAD (Güney Ay Düğümü) de eşlik edecek. Bu da geçmiş olayların ve duyguların hatta geçmiş yaşamdaki bazı konuların tekrar ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Geçmiş konuları, geçmişte kalan kişileri ve mekanları rüyanızda görebilirsiniz. Hatta bu zamanlarda geçmiş yaşam rüyaları bile görebilirsiniz. Bu süreçte, rüyalarınıza dikkat ediniz.

Tutulma etkisi, en az 3 ay daha sürecek. (Ortalama 6 ay) Sezgiler yüksek ve bilinçaltı aktif olacak. Şifa, ruhsal çalışmalar ve terapi için uygun zamanlar.

Geçmişinizle, eski sizle ve anılarınızla savaşınız biterse, eski korku, kin ve kaygıları geride bırakabilirseniz; yeni ve temiz bir sayfa açıp, daha da güçlenerek yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Herkesle, her şeyle ve hatta kendinizle bile yüzleşin. Gölgenle, karanlığınla, korkularınla yüzleş. En derinlerdeki gerçek duygularınıza ve düşüncelerinize, olduğu şekliyle kulak verin. 

Aslında arınmak, şifalanmak ve karmaları çözmek için elimizde güzel bir fırsatımız var.🙏💫 Farkındalığınızı artırın ve bu zamanları iyi değerlendirin.🤗✨

⚕️ Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?