Etkinlikler

FİGEN KARAASLAN İLE ÜCRETSİZ ANNE KARNI ŞİFA ÇALIŞMASIAnne karnı, hayatı ilk anlamlandırdığımız yerdir aslında. Anne karnında yaşadıklarımızla ve hissettiklerimizle dünyayı algılarız. Eğer istenmeyen bir çocuksak, dünya hayatta kalmaya çalışacağımız ve hep bir varolma çabası vereceğimiz bir yer olur.

Farklı bir cinsiyet beklenirken tersi olarak doğmuşsak, kendimizi önce ailemize sonra da başkalarına hep kanıtlamaya ve sevdirmeye çalışacağımız bir yerdir.

İstenen bir çocuksak dünya, yaşamaya değer destek gördüğümüz bir yerdir çoğu zaman…
Bu bakış açısı hem özel hem de iş hayatımızdaki tavırlarımıza ve ilişkilerimize de yansır elbette.

Annemize ebeveynlerinden ve atalarından aktarılan negatif aktarımlar, annemizin yaşadığı korkular, travma etkileri ve hisler, anne karnından bize olduğu gibi geçer. Bu yüzden kaynağı bize ait olmayan birçok korku ve negatif his taşıyabiliriz yaşamda.

Kaynağı biz olmadığımız için de bunları nasıl anlamlandıracağımızı ya da çözeceğimizi bilemeyiz çoğu zaman.

Bu çalışmayla, anne karnında bize aktarılan negatif aktarımları çözeceğiz.🙏🌸🤗

Çalışma ÜCRETSİZ ve ONLINE olacak.

https://lnkd.in/dghHdRFE
Bu linki tıklayarak, WhatsApp grubuna katılabilirsiniz. Zoom linkini, katılmayı seçenlerle bu WhatsApp grubundan paylaşacağım.

📍Çalışma sırasında kayıt almayacağım. Katılmaya gönüllü olanlarla ve katılmayı seçenlerle birlikte şifa çalışmasını yapacağız.🙏☘️⚕️

Çalışmayı, 1 Aralık Cuma günü saat 21.00’de yapmaya niyet ediyorum.🤗☘️🧿

ÇALIŞMAYI NASIL YAPACAĞIZ?

Önce Spiritüel Dovsing ile derin bir arınma yapacağız. Sonra birlikte meditasyon yaparak Anne Karnı Şifası çalışmasını tamamlayacağız.
🙏🤗🌼

⚕️Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?