Astroloji

19 Kasım’da Boğa Burcunda Ay Tutulması ve Dolunay Yaşanacak

5 Kasım’da Akrep burcunda Uranüs etkili yeni ay yaşadıktan sonra 5 Kasım’da yaşanan şeyler 19 Kasım’da daha görünür ve net olacak. 19 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek ay tutulması bize neler getirecek bundan bahsetmek istiyorum.

Boğa burcunun son derecelerinde (27) gerçekleşecek bu ay tutulması, Algol sabit yıldızıyla da birleşiyor. Algol, 26 derece Boğa burcunda bir yıldızdır. Kadınların duygu yoğunluklarıyla da ilişkilendirilir.

19 KASIM BOĞA BURCUNDAKİ AY TUTULMASI BİZE NELER GETİRECEK?

Taurus Zodiac Sign. Abstract night sky background

Yoğun duygular sonrasında duygusal patlamalar, öfke, kıskançlık ve aşırı sahiplenme gibi durumlar bizi zora sokabilir. Bu yüzden bu duygusal yoğunlukların, bizi olumsuz ve yıkıcı tepkilere yönlendirmesine izin vermeyelim.


Boğa burcu aynı zamanda ilişkileri de temsil ettiği için ilişkilerde aşırı uçlara gitmeyelim ve negatif duyguların, kontrolümüzü kaybettirmesine izin vermeyelim. Boğa burcu toprak ve maddi kaynaklarla da ilgili olduğu için para piyasalarında Dolar, Euro, altın vb konularda deprem etkisi yaşatabilir. Ve yine özellikle 17-18-19- 20 ve 21 Kasım Ay tutulmasının etkilerinin en yüksek olduğu günler olduğu için bu tarihlerde orta şiddette depremler de meydana gelebilir. Aslında dünya ve evrensel sistem, bizi sarsıp yeniden rayımıza oturmamız ve dengeye gelebilmemiz için çalışıyor.
Evrende her şey zıttıyla var olur ve zıtlar birbirini etkiler. Astroloji de zıttıyla birlikte çalışır. Boğa burcunun zıt burcu Akrep de işin içinde olduğu için bu süreçte, hem duygusal hem maddi krizlerimizi büyütmeden yönetmeye çalışmamız hem ülkece hem de bireysel olarak hepimiz için en faydalısı olacaktır.

AY TUTULMASINDAN EN ÇOK KİMLER ETKİLENECEK? 

Ay tutulmasından en başta Boğa ve Akrepler olmak üzere diğer sabit burçlar olan Aslan ve Kova burçları etkilenecek.

AY TUTULMASI DİĞER BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Doğum haritanızda, Akrep ve Boğa burcunun bulunduğu evleriniz boş olsa bile (Kişisel gezegenleriniz olmasa da) Boğa ve Akrep burcu hangi evlerinizdeyse, o ev konularında etkiler alırsınız. 

AY TUTULMASINI RAHAT GEÇİRMEK İÇİN OLUMLAMA

Öfkemi ve tüm yoğun duygularımı her zaman ve her koşulda yönetiyorum. Her ne olursa olsun ve her ne hissedersem hissedeyim kontrol daima bende. Krizler karşısında şaşkın, pasif ve mağdur olmak yerine güçlü ve etkili olmayı seçiyorum. Gücümü elime alıyorum. Hayatımdaki tüm krizleri yönetiyorum ve hepsini fırsata çevirerek, ruhsal büyümem ve gelişmem için olumlu yönde kullanıyorum. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

🌟 Haritanıza özel konumlarınızı öğrenmek isterseniz, benden danışmanlık alabilirsiniz. ✨

⚕️Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?