Merkür Retrosu
Astroloji

2021 Yılının Son Merkür Retrosu Kapımızda!

2021 yılının son Merkür retrosu 27 Eylül ve 19 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda gerçekleşiyor. Merkür, 26-27 Eylül’de durağan yani (S) halde olacak. 

2021 yılının son Merkür retrosu 27 Eylül ve 19 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda gerçekleşiyor. Merkür, 26-27 Eylül’de durağan yani (S) halde olacak. 

Merkür retrosu; elektronik aletlerde aksaklıklar, iletişimde kopukluklar, yazılı- sözlü iletişimde yanlış anlaşılmalar ve eski konuların tekrar gündeme gelmesi anlamına geliyor. Buna, eski sevgililer de dahil 🙂 Retro Terazi burcunda gerçekleşeceği için ilişkilerdeki eski konular da tekrar gündeme gelebilir. Eski defterler tekrar açılabilir.

Bu süreçte kargolar gecikebilir, yanlış siparişler verebilir veya yanlış siparişler gelebilir. Bu dönemde, internetten bir şeyler almadan önce 2 kez kontrol etmenizi tavsiye ederim. 

Birçok astrolog, bazı gezegen konumlarını ‘öcü’ olarak anlatabiliyor ama o kadar da korkmayın. Her Venüs retrosu dışında gelen ilişki kalıcı olmadığı gibi Merkür retrosundaki her şey de kötü olacak diye bir şey yok. Bir şey kaderinizde varsa vardır yoksa yoktur. Her konum, herkes için aynı şekilde çalışmaz. Siz yine de dikkatli olun tabii ama Merkür retrosu var diye de karalar da bağlamayın 🙂

Merkür retrosu öncesinde başlayan konuların sonlanması, Merkür retrosu dönemine denk gelmesi pek sorun yaratmaz ama bir anlaşma yapacaksanız her şeyi netleştirin, aklınıza takılanları sorun ve yazılanları iki kere okuyun, sonra ‘ben yanlış okumuşum, yanlış görmüşüm ya da yanlış anlamışım’ demeyin. Merkür retrosunda yeni şeylere başlamayın. 

⚕️ Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?