Astroloji

8 KASIM BOĞA BURCUNDA AY TUTULMASI

Boğa-Akrep aksının son ay tutulması, 8 Kasım Salı günü saat 14.02’de Boğa burcunda yaşanacak. Ay tutulmalarında, güçlü enerjiler açığa çıkar. Bu güçlü enerjiler nedeniyle kendinizi baskı altında ve sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu da baş ağrıları, dalgınlık, sinirlilik veya enerjimizi düşük hissettirebilir. 

Ay tutulmaları, bir nevi Dolunay etkisinde çalışır. Bu süreçte, gizli kalmış şeyler açığa çıkar ve görünür olur. 

Tutulma haritasındaki gergin açılar, özellikle Boğa, Akrep, Aslan ve Kova gibi sabit burçları etkiliyor. Bu dönemde duygusal patlamalar, Uranüs etkisiyle duygusal özgürleşme için ani tepkiler ve eylemler meydana gelebilir. Aniden gelişen duygusal patlamalar ve eylemler, ilişkilerdeki duygusal krizleri de tetikleyebilir. Ancak her ne olursa olsun; bizde aydınlanma, uyanış, farkındalık etkisi yaratarak bize yeni bir bakış açısı kazandıracak.

TUTULMADAN EN ÇOK HANGİ BURÇLAR ETKİLENECEK?

Bu tutulmadan en çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçlarında kişisel gezenleri olanlar etkilenecek. Bu burçlarda 16 derece civarında kişisel gezegenleri olanlar, bu tutulmadan daha fazla etkilenecek. 

AY TUTULMASININ ETKİSİ ORTALAMA 6 AY SÜRECEK

Ay tutulmasının etkilerini minimum, 6 ay boyunca hissedeceğiz. 

TÜRKİYE ve DÜNYADAKİ ETKİLERİ

Boğa-Akrep aksı, değerleri ve maddi kaynakları da temsil ettiği için Uranüs etkisiyle dolarda dalgalanamlar veya borsada ani düşüşler görülebilir. 

İşin içinde Uranüs de olduğu için dünyada halk ayaklanmaları görülebilir. Boğa burcu aynı zamanda toprak ile de ilgili olduğu için dünya ve Türkiye genelinde orta şiddetli depremler de görülebilir. 

HARİTASINDA AKREP ve BOĞA BURCUNDA KİŞİSEL GEZEGENLERİ OLMAYANLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Haritanızda Boğa ve Akrep burcunun bulunduğu evlerde gezegeniniz yoksa, gezegenleri olanlar kadar yoğun etkiler almazsınız. Boğa ve Akrep burcu hangi evinizdeyse, o evin konuları gündeme gelebilir. O evin  konularından etkiler alırsınız.

BOĞA BURCUNDAKİ AY TUTULMASI İÇİN OLUMLAMA

Öfkemi, kıskançlığımı ve diğer yakıcı yoğun duygularımı kolayca yönetiyorum. Dışarıda her ne olursa olsun ve yaşanırsa yaşansın, duygularımın ve bedenimin kontrolü daima bende. Kontrol edemediğim durumlar ve krizler karşısında mağdur olmak veya kurban olmak yerine güçlü olmayı seçiyorum. Gücümü ve hayatımın kontrolünü elime alıyorum. Hayatımdaki tüm maddi ve manevi krizleri kolayca yönetiyorum. Krizlerin hepsini fırsata çeviriyorum. Şükürler olsun. 

⚕️ Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?