Astroloji

5 MAYIS AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI

5 Mayıs günü Akrep burcunun 14 derecesinde gerçekleşecek olan Ay tutulması, saat 18.14’te başlayacak ve 22.32’de bitecek. Bu yılın ilk ay tutulmasına, Uranüs ve Güneş kavuşumu eşlik edecek. Uranüs de, tutulmaya eşlik edeceği için beklenmeyen etkiler de olabilir. 

Akrep Burcundaki Ay Tutulmasının Etkileri

Ay Tutulmalarının enerjileri Dolunay enerjilerine benzer. Bu yüzden tamamlanmaları ve sonlanmaları temsil eder. Akrep burcundaki Güney Ay Düğümünde gerçekleşecek bu tutulma karmik etkiler taşıyor. En derinlerdeki düşünceler ve hisler ortaya çıkabilir. Zuben el Genubi sabit yıldızının da eşlik ettiği bu tutulma, gizli kalmış ve illegal şeyleri ortaya çıkaracak. Toplumsal olarak da ifşaların olduğu bir süreç yaşanabilir. Önümüzdeki 6 ay hem sabit burçlar hem de toplumsal olarak şaşırtıcı gelişmeler yaşanması olası.

Ay tutulması ve Dolunay zamanları, bilinçaltı ve karmik şifalanma için çok iyi zamanlar. Bu süreci, bilinçaltı, ata ve karmik şifalanmalar için değerlendirebiliriz.

Tutulma En Çok Hangi Burçları Etkileyecek?

En çok Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçlarını etkileyecek. Boğalar, Aslanlar,  Akrepler ve Kovalar yaşamalarındaki büyük değişim ve dönüşüm süreçlerini tamamlayacaklar.

Akrep Burcunda Ay Tutulması

Türkiye ve Dünyaya Etkisi

Önümüzdeki 6 ay için Uranüs etkisiyle, Dünyada ve Türkiye’de grevler, itirazlar ve toplumsal isyanlar yaşanabilir. Artık topluma hizmet etmeyen sistemler ve düşünceler için halkın sesi çıkabilir. Ekonomik kaynaklı gösteriler ve itirazlar yaşanması olası.

Plüton Kova’da ve Retroda!

Yıkarak dönüştüren gezegen Plüton, 1 Mayıs Pazartesi günü 0 derecede ve Kova burcunda gerilemeye başlıyor. Kova burcunun konuları: Demokrasi, toplumsal olaylar, özgürlük, insan hakları ve adalet konuları önem kazanacak. 

AKREP BURCUNDAKİ AY TUTULMASI İÇİN OLUMLAMA

Her zaman farkındalıkla karar veriyorum ve seçimlerimi yapıyorum. Her zaman, her yerde ve her koşulda güvendeyim. Kendime güveniyorum ve inanıyorum. Hiçbir şeyi ve hiç kimseyi kontrol etme ihtiyacı duymadan, anda kalmayı ve anı yaşamayı seçiyorum. Olması gereken, olması gereken zamanda ve olması gerektiği gibi olacak biliyorum. Duygularımı yönetmeyi biliyorum ve duygularımı hissetmeye, içimden akıp gitmesine izin veriyorum. Yakın çevremle, sağlıklı ilişkiler ve sevgi dolu bir iletişim kurmayı biliyorum. Şükürler olsun. 

⚕️Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?