Genel,  Ruhsal

JEAN ADRIENNE ARINMA SİSTEMİ (JAAS)

Jean Adrienne Arınma Sistemi: Psikolog ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgi ve kanallık yoluyla geliştirilmiş bir arındırma yöntemidir.

Jean Adrienne Arınma Sistemi kişiyi yaşamının herhangi bir alanında geride tutan karmik ve atasal blokajları arındırmaya ve kısıtlayıcı inançları serbest bırakmaya yarayan bir araçtır.

JAAS, yaşamımızın bir ya da birden çok noktasında kendimizi fiziksel, ruhsal ya da duygusal olarak tıkanmış hissetmemize sebep olan blokajların, günlük yaşantımızda özümüzle irtibat kurmamızın ve kendi gücümüzü deneyimleyerek ilerlememizin önündeki engellerin Yüksek Benliğimizin rehberliğinde arındırılmasını sağlayan, ışık diliyle yazılmış bir tekniktir.

JAAS tekniğinde bulunan 144 dosya ve 9 ‘lu sayılarla oluşmuş bir dosya protokolü, kinesiyoloji (kas testi) aracılığıyla bizi sıkıştıran, tıkanmış hissetmemize sebep olan konulardan özgürleştirir.

Jean Adrienne Arınma Sistemi, bilgiye erişimin hızlı ve kolay olmasını sağlamak için, bir dosyalama sistemi içerisinde derlenmiş bilgilerden oluşur. Her bir dosya, o dosya ile ilişkili etki faaliyette olduğu zaman etkin olduğu görünen bir “maddeler” listesidir.

JAAS çalışmaları, şimdiki yaşamımızı etkileyen ancak çeşitli yaşamlardan kaynaklanan (şimdiki yaşam, geçmiş yaşamlar, atalardan gelen aktarımlar) travmatik olguların, karmik dengesizliklerin ve enerji alanımızdaki psişik faaliyetlerin enerjilerini kaynağında dönüştürür.

JAAS seanslarında; diğer ruhsal çalışmalarda veya psikolojik terapilerde görülebilecek olan şifa krizleri görülmez. Bu yüzden son derece rahat, kolay ve hafif bir şekilde şifa gerçekleşir.

Bu videoda, özgüven eksikliği ile başa çıkmanızın ve kendinize olan güveninizi artırmanızın önündeki engelleri şifalandırmaya yönelik JAAS grup şifası var. Siz de bu videoyu izleyerek, bu çalışmaya katılmayı seçebilirsiniz.

Benden danışmanlık almayı seçerseniz, benimle Instagram’dan DM’den💌 veya WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer ruhsal şifa çalışmalarımdan haberdar olmak için Instagram hesabımı takipte kalınız.

Ücretsiz grup şifa çalışmalarımı takip edebilmek için WhatsApp şifa grubuma katılabilirsiniz.

⚕️ Şifacı Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?