Astroloji

Karmik Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor!

17 Temmuz günü karmik olan ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay Düğümleri, Boğa- Akrep aksından çıkıp, Koç ve Terazi aksına geçiyor.

Ay Düğümleri Boğa- Akrep Aksındayken Neler Yaşadık?

1,5 yıl boyunca maddi, özdeğer, özkaynaklar, gelir, miras, bilinçaltı, mali kaynaklar, doğum- ölüm, travmalar gibi konumlar önem kazandı. Bu süreçte birçoğumuz; korkularımızla, travmalarımızla ve gölge yönlerimizle yüzleşmek zorunda kaldığı bir süreç yaşadı. Böylece hayatımızda tamamlanması ve bitmesi gerekenleri görüp, yüzleşme imkanı bulduk.

Artık bize hizmet etmeyen duygu ve düşünceleri görme imkanımız oldu. Eski alışkanlıklarımızın veya bize hizmet etmeyen duyguları, düşünceleri ve bakış açıları bırakmaya niyet ettik. Değer yargılarımızı değiştiren kadersel olaylar ve durumlar yaşadık.

Tüm bu gölge yönlerimizle ve korkularımızı fark ettikten sonra belki kendimiz bazı çalışmalar yaptık. Bazılarımız terapi aldı ve bir kısmımız da ruhsal çalışmalar yaptırdık. Özetle, hayatımızda bir dönem tamamlandı ve kapandı. Artık gündemimiz değişiyor.

Benim de Güneş ve Venüs Akrep burcu olarak bu 1,5 yıl içinde, çok zorlandığım zamanlar oldu. Bol bol şifa çalışmaları yaparak ve yaptırarak üstesinden gelmeye çalıştım.

Ay Düğümleri Koç-Terazi Aksındayken Neler Yaşayacağız?

Bu süreçten en çok: Koçlar ve Teraziler, sonra da Yengeçler, Oğlaklar ve bu burçlarda gezegenleri olanlar etkilenecek. Artık Teraziler ve Koçlar düşünsün. Şaka tabii ki 🙂 Bu süreçte, en çok Koç ve Terazi burcunu ve bu burçlarda gezegenleri olanları etkileyecek olsa da, elbette herkesi etkileyecek. 

Bu burçlarda gezegenleriniz yoksa, doğum haritanızda Koç ve Terazi burçlarının kestiği evlere bakın. Bu süreçteki gündeminiz o ev konularına göre şekillenecek.

Ay düğümleri Koç ve Terazi burcundayken gündemimiz ilişkiler, kadersel aşklar, evlilikler veya ayrılıklar olacak. Bir süredir korkularımız yüzünden atamadığımız adımları cesur bir şekilde atabileceğiz. Hayatımızda daha estetik, güzel şeyler isteyeceğiz ve bunlar için cesur adımlar atabileceğiz. Yeni girişimlerde bulunabileceğiz. Yeni ortaklıklar da gündemde olacak.

Koç- Terazi aksı aynı zamanda ben ve biz dengesi demektir. Bu süreçte ben ne istiyorum veya biz ne istiyoruz konularında dengeyi bulmaya çalışabiliriz. Hem kendimizle olan ilişkimiz hem de diğerleriyle olan ilişkimiz önem kazanır. 

Öyle ya da da böyle hepimiz, kadersel seçimlerimizi yaşayacağız.

AY DÜĞÜMLERİ KOÇ- TERAZİ İÇİN KOLAYLAŞTIRICI OLUMLAMA

Hayatımın bir dönemi artık geride kaldı. Değişim için esneğim. Değişimi sevgiyle, direnmeden kabul ediyorum. Yaşamdan ne istediğimi biliyorum. Hem kendimle hem de başkalarıyla olan ilişkimde netim. Her zaman kendi merkezimde kalarak yaşamda duruşumu sergiliyorum ve bu şekilde ilişkilerimi yaşıyorum. Hem kendime hem başkalarına kendimi ve ne istediğimi net olarak ifade ediyorum. Sevmek ve sevilmek güvenli. Bir ilişki içindeyken hem sever hem sevilirim, kendim ve özgür olabilirim. İsteklerimi elde etmek için cesur adımlar atarım.

Haritanıza özel konumlarınızı öğrenmek isterseniz benden karmik doğum harritası danışmanlığı alabilirsiniz.✨

Beni Instagram’dan da takip edebilirsiniz.

figenkaraaslanofficial

⚕️Astrolog Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?