Ruhsal

Reiki ve Gümüş Mor Alev Enerjisiyle İlişkileri Şifalandırma

Yükselişin ve dönüşümün Baş meleği olan Zadkiel’ in şifalandırıcı ve dönüştürücü Gümüş Mor Alev enerjisi, St. Germain ile beraber karmik bağları serbest bırakmak, bağışlamak, karmik hesaplardan arınmak, fiziksel veya duygusal durumları ve karmik ilişkileri temizlemek için temizleyici ve şifalandırıcı ışık getirir.

Reiki- Gümüş Mor Alev Enerjisiyle Şimdiki ve Geçmiş Yaşamlar ile Karmik İlişkileri Şifalandırma

7 Başmelek ve ışık konseyi üyeleri sadece enerjileri kanalize ederken değil bu enerjilere uyumlu olan ve şifayı veren kişiye, olumsuz enerjileri şifalandırmada enerjitik ve üst boyutlardan ruhsal enerjilerle katkıda bulunur.

Koşulsuz sevginin, şifalandırıcı enerjisiyle uyuşmayan ve rezone olmayan bütün olumsuz deneyimleri Gümüş Mor Alev Enerjisiyle yakar, enerjiyi dönüştürür ve böylece hem mental hem fiziksel âlemde etkili bir şifalanma gerçekleşir.

Enerjilerle İlişki Şifası-Figen Karaaslan

Gümüş Mor Alev (GMA) ve Reiki ile Karmik İlişkileri Temizleme

Gümüş Mor Alev GMA ve Reiki Enerjileri, geçmişten getirdiğiniz karmalarla, sizi etkileyen durumları, enerjileri ve blokajları şifalandırarak, yaşamınızda ilişki sorunlarına yol açan tüm olumsuz enerjilerinizin şifalandırılmasını tüm zamanlarda ve boyutlarda sağlar. Bunun için Reiki ve Gümüş Mor Alev Enerjisi; bu yaşamdaki veya geçmiş yaşamdaki karmik olan veya olmayan tüm ilişkilerinizin şifası için süptil enerji bedeninizde tüm boyutlarda çalışır.

Karmik İlişkilerinizin Şifalanması Size Ne Sağlar?

Dönüştürme ve temizleme işlemleri bütün enerji bedenlerde; fiziksel, eterik, duygusal, zihinsel ve spritüel tüm bedenlerde çalışır. Bu temizlik, karmik ilişkilerdeki tüm karmik enerjileri ve kalıpları temizleyerek şifalandırır. Böylece, yaşamınız ve başkaları ile olan ilişkileriniz şifalanarak dönüşür.

Zamandan ve boyuttan bağımsız olarak çalışan Reiki ve Gümüş Mor Alev gibi güçlü enerjiler, yükselmiş üstatların ve ruhsal rehberlerin de katkısıyla; istenmeyen yıkıcı, geçmiş yaşam kalıplarını ve buradan gelen olumsuz ilişkileri şifalandırır.

Karmik ilişkilerin temizlenerek şifalandırılması, ilişkilerinizde sevdiğiniz kişilerde bile size faydası olmayan, sürekli tekrarlanan eski kalıpları, derinlerde saklı, bilinçsiz etkileri ortadan kaldırır. Böylece, ilişkilerdeki karmik etkileri tanımanıza ve geçmişin sınırlandırılmalarından ve kısırdöngüsünden daha öteye gidebilmenizi sağlar.

Karmik ilişkileri temizlemek; geçmiş travmaları şifalandırır, blokajları, korkuları çözer ve ruhsal yaraları ve travmaları iyileştirir. Temizlik işlemi esnasında, yıkıcı döngüler içinde olan ilişkilerinizin sebep olduğu, karma duyguları serbest kalır.

Karmik ilişkileri temizlemek ve şifalandırmak, yaşamınızda sürekli aynı deneyimleri tekrarlamak, sürekli benzer kişileri ve ilişkileri hayatınıza çekmek yerine, yeni bir enerji düzlemi açarak size yeni bir bilinç, yeni bir bakış açısı ve buna uygun bir enerji alanı sağlar.

Eski karmik ilişkileriniz şifalandıkça, hayatınızda yeni bir farkındalık kazanırsınız. Böylelikle sizi mutluluk, neşe ve özgürlükten uzak tutan karmik yaraların ve blokajların etkisinden özgürleşerek, bu yaşamınızda daha iyi ilişkiler yaşarsınız.

Şimdiki İlişkilerinizin Şifası

Reiki ve Gümüş Mor Alev Enerjisi bu yaşamdaki ilişkilerinizin şifalandırılması için süptil enerji bedeninizde, tüm zamanlarda ve tüm boyutlarda çalışır.

Karmik ve şimdiki ilişki şifası: Şimdiki ebevynlerinizle, kardeşlerinizle, akrabalarla, arkadaşlarınızla ve karşı cinsle olan duygusal ilişkilerinizde gerçekleşir.  

İlişkilerinizin kalitesini artırarak hayat kalitenizi artırmak için hemen iletişime geçin...

Siz de kendinizle ebeveynlerinizle, kardeşlerinizle ve karşı cinsle olan bu ve geçmiş yaşamlarınızdaki ilişkilerinizi şifalandırmak isterseniz benimle, 0545 953 82 22 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

⚕️Figen Karaaslan

Astrolog-Ruhsal Şifacı ve Enerji Uzmanı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?