Ruhsal

EVRENSEL ENERJİLER İLE RUHSAL ŞİFA ÇALIŞMALARI

Gümüş Mor Alev, Reiki ve Kundalini Reiki gibi enerjiler çok güçlü enerjilerdir. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışır. Bu yüzden yan yana enerji uygulaması yapılabileceği gibi uzaktan da enerji yollanabilir.

Gümüş Mor Alev, Reiki ve Kundalini Reiki gibi Evrensel Enerjilerle Ruhsal Şifa çalışmaları yapıyorum.

GÜMÜŞ MOR ALEV


Gümüş Mor Alev (GMA) binlerce yıldır uygulanan bir ruhsal enerji ve şifa yoludur. Bu enerjiyi dünyaya yollayan kişi yükselmiş üstat Aziz Germain’dir.

GMA’NIN FAYDALARI

İnsandaki negatif düşünce ve duyguları olumlu hale dönüştüren Gümüş Mor Alev Enerjisi oldukça dönüştürücü bir enerjidir. Bilinçaltının olumsuz kalıplarına inerek, onları olumlu bir şekilde dönüştürür ve kişinin enerjisini yükseltir. Uzaktan çalışabilen son derece etkili ve temizleyici bir enerji frekansıdır.

KULLANIM YERLERİ

1) Çakraları şifalandırmak
2) Bilinç ve bilinçaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak
3) Korku ve kaygılardan arınmak (güvensizlik korkusu, değersizlik korkusu, sevilmeme korkusu, terk edilme korkusu, parasızlık korkusu…)
4) Karmaları ve karmik ilişkileri şifalandırmak
5) Olumsuz olayları şifalandırmak (Eşle, partnerle, aile veya arkadaşlarla ilişkilerdeki sorunlar vb)
6) Mekanı temizlemek
7) Enerjinizi yükseltmek ve ruhsal olarak korunmak

REİKİ NEDİR?

Reiki kelimesi Japonca ‘da ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip korur ve aynı zamanda yaşam enerjisini artırır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklarını giderir hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlar. Reiki maddenin içinden akabildiği için her yerde maddi manevi her şeye verilebilir.
“Evrensel Yaşam Enerjisi” (Universal Life Force Energy) anlamına gelen Reiki binlerce yıl önce Tibetli Lamaların kullandıkları Raku-Kei adlı enerji ile iyileşme yöntemine verilen isimdir. “Ruhsal Bilgelik Rehberliğinde Yaşam Gücü” olarak da ifade edilen Reiki şu iki anlam bileşeninden oluşur. “Rei” Tanrı bilincine sahip, bilgili, akıllı ve yaradılıştaki sevgi gücüne sahip demektir. “Ki” ise enerji anlamına gelir.

REİKİ NASIL İŞLER?

Ellerle şifa verme uygulaması çok eskidir. İnsanlar bunu zamanın başlangıcından beri yapar. Hasta olan veya yaralanmış bir insanın üzerine ellerinizi koymak doğal bir içgüdüdür. Bu enerji, birçok isimlerle bilinir. Çin’de Chi, Hindistan’da Prana, İbranilerde Ruach ve Japonlar’da Reiki olarak bilinir.

REİKİ’NİN FAYDALARI

1) Derin bir rahatlama ve huzur sağlar.
2) Enerji blokajlarını çözer.
3) Vücudu zehir ve toksinlerden arındırır.
4) Bireyin bio-enerji kapasitesinin artırır ve enerjisini yükseltir.
5) Kalıplaşmış düşünce sistemlerini dönüştürerek bireyin ruhsal açıdan üst düzeylere tekamülünü sağlar.
6) Vücut-Ruh-Benlik dengesini sağlar.
Reiki fiziksel, duygusal, zihinsel, spiritüel olsun acı duymayı yatıştırmaya yardımcı olur. Bu, Reiki’nin iyileştirebileceği anlamına gelir. Çoğu zaman Reiki, birlikte kullanıldığında tıbbi tedavinin etkilerini güçlendirir.
7) Kişisel ve spiritüel tekâmülü güçlendirir. Aydınlanmaya ve farkındalık kazanmaya büyük katkısı olur.


Reiki, bedenin kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirir. Canlılığı ve dayanıklılığı artırır, bedende, zihin üzerinde, duygular üzerinde, spiritüel özde ve aurada çalışır. Reiki tedavisi bloke olmuş enerjiyi salıverir ve gevşemeyi sağlar ve stresi azaltır. Bedeni hem enerjisel hem de fiziksel toksinlerden temizlemeye yardım eder ve zamanla dayanıklılığı, sezgiyi, meditasyonu ve spiritüel tekâmülü güçlendirir.
Reiki ayrıca bitkiler, hayvanlar ve hatta makineler üzerinde çalışır ve Dünyayı iyileştirmek için ve dünyadaki olayların tedavisi için kullanılabilir.
Reiki tedavisi ve uygulaması, kişinin aurasına ve fiziksel bedenine enerjinin daha yüksek titreşimlerinin akmasını artırabilir. Reiki enerjisi bireyi fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel olarak uyumlamak veya dengeye getirmek için çalışır.

Kirlian ve aura fotoğrafları da, kişilerde Reiki tedavisinden önceki ve sonraki önemli değişiklikleri gösteriyor.

Reiki ve Evrensel Enerjiler Seans Öncesi ve Sonrasında Aura…

KUNDALİNİ REİKİ

Vücudun enerji kanallarının açılıp kuvvetlendirilmesi sayesinde, yalnızca niyet ederek Reiki enerjisine kanal olmak, kendinize ve başkalarına şifa vermek mümkündür.

KUNDALİNİ REİKİ NEDİR?

Kundalini ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır. Kök çakrası, yani kuyruksokumu yakınında bulunan enerji merkezi, Kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir. Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Kundalini, sembolik olarak omuriliğin dibinde üç-buçuk kez kıvrılmış uyuyan bir yılan şeklinde gösterilir. Kundalini sözcüğü de, spiral anlamına gelen “kundal” kelimesinden türemiştir ve uyarıldığında bu enerjinin spiral şeklinde, yılan gibi hareket edip yükseliyor olmasından esinlenmiştir.

KUNDALİNİ REİKİ NASIL ÇALIŞIR?

Bu enerji, kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar. Bu enerji kanalı, kök çakradan başlayıp başın tepesindeki taç çakrada son bulur. Kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

Kundalini Reiki’yi dünyevi boyuta getiren, Ole Gabrielsen’dir. Mr. Gabrielsen bir Meditasyon Üstadıdır.

Kundalini Reiki’de, diğer enerjiler gibi yakından ve uzaktan uygulanabilen bir şifa enerjisidir.

Kundalini Reiki Seansı Öncesi ve sonrasında Auranın Değişimi

KUNDALİNİ REİKİ’NİN FAYDALARI

  • Çakraları dengeler ve şifalandırır
  • İlişkilerinize yönelik uygulamalarla ilişkilerinizi iyileştirir
  • Karmalarınızı ve karmik ilişkilerinizi şifalandırır
  • Enerjinizi yükseltir ve auranızı canlandırır
  • Cinsel enerjinizi, isteğinizi ve libidonuzu artırır
  • Cinsel sorunları azaltır
  • Tekamül seviyenizi artırır
  • Dengede kalmanızı sağlar
  • Korku ve kaygılarınızdan arınmanızı sağlar

Sorularınız, tüm profesyonel danışmanlık ve online seans talepleriniz için lütfen benimle figen.karaaslan@yahoo.com mail adresinden ya da

0545 953 82 22 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

(10.00-20.30 saatleri arasında)

Figen Karaaslan

Astrolog- Ruhsal Şifacı ve Kişisel Gelişim Yazarı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?