Genel,  Ruhsal

Akaşik Kayıtlarla Şifa Çalışması

Akaşik Kayıt Nedir?

Akaşik kayıtlar; evrende meydana gelen her olayın, her hareketin hepsinin evrende iz bırakması ve evrene kaydolmasıyla oluşan kayıtlardır. Bu görüşe göre, evrende hiçbir madde nasıl dönüşüm geçirmeyle yok olmuyorsa, hiçbir hareket ve olay da yok olmayıp, ‘Akaşa’ denilen süptil cevhere kaydolur.

Kimler Akaşik Kayıtlardan Bilgi Çekebilir?

  • Merkür 12. evde olanlar ve Merkür- Neptün kavuşumu olanlar. (12. ev ilahi evdir)
  • 12. Ev Yay ve Yay stelyumu olanlar (Yay, kahinler burcudur)
  • GAD Balık olanlar 
  • Satürn Merkür karesi olanlar, Hermetik astrolojide Akaşadan bilgi çeker.

Bende bu konumların hepsi var. Kanallık yapabilen biriyim.

Bu çalışmada ‘Akaşik Kayıtlardan Bilgi Çekerek Atalarla/Aileyle Karmik Bağları ve Geçmiş Yaşamları Şifalandırma Çalışması’ yapıyorum.

Akaşik kayıtlarla Şifa Çalışması; Aile dizimi ve regresyon çalışmasının ikisinin birleşimine benzer bir çalışma ama ikisinden de çok daha etkili. Aile dizimi ve regresyon terapisi, tek boyutluyken bu çalışma, 3 boyutlu olarak çalışıyor. Şimdiki, geçmiş yaşam ve diğer boyutlarda da çalışıyor.

Her enerji, herkese aynı şekilde etki etmez. Birlikte çalıştığınız uygulayıcının enerjisinin yüksek olması, size uyması ve şifa çalışmasının da size uygun olması önemli. 

Regresyon Çalışmasından Farkı Ne?

Regresyon terapisinde evet, kişide bir farkındalık oluşuyor. Geçmiş yaşamda ben kimdim? Neler yaşadım? Bu yaşamıma etkisi ne diye… Ama enerjilerle şifa çalışması yapmadan, o travma veya travma kaynaklı blokajlar tam olarak şifalanamıyor ve iyileşmiyor. Sadece açığa çıkıyor. Ben de daha önceden regresyon terapisi yaptırdım. Bana katkısı oldu ama geçmiş yaşamdan getirdiğim blokajlar, sadece regresyon terapisiyle şifalanmadı. İyileşme olması için kilitlenmelerin veya blokajların enerjisel düzlemde çözülmesi ve şifalanması gerekiyor.

Aile Diziminden Farkı Ne?

Aile dizimi çalışmasında ise çalıştığınız sorun, sizin geçmiş yaşamınızdan gelen bir sorun ise Aile dizimci, bu konuyu okuyamıyor dolayısıyla geçmiş yaşam kaynaklı sorun, aile diziminde açığa çıkamıyor. Bu yüzden de şifalanamıyor.

Aile diziminin, işinde uzman olan ve biraz da sezgileri yüksek biriyle yapılması gerekiyor. Ne yazık ki ben kendi adıma, talihsiz bazı dizimler de yaşadım. Anne ile olan ilişki çalışmamda, aile dizimi uygulayıcısı kadın, herkesin içinde benimle çatışmaya girdi ve beni suçladı. Başka bir aile dizimi uygulayıcının diziminde ise aşk ilişkileri için dizim açtırdığımın günü ayrıldık. Ben de o günden sonra uzun süre, kendim için aile dizimi açtırmamaya karar verdim.

Bu Çalışma Nasıl Ortaya Çıktı?

Farklı konularda, farklı aile dizimi uygulayıcılarıyla birkaç kez açılım esnasında ve sonrasında sorun yaşadıktan sonra Akaşik kayıtlardan bilgi çekebilen, farklı boyutlarla iletişim kurabilen biri olarak, bu iki tekniği kendi kanallık yeteneklerimle birleştirmeye karar verdim ve yaklaşık 5 yıl önce ortaya Akaşik kayıtlarla şifa çalışması ortaya çıktı. 

Bunun gibi bazı örnekler yaşadıkça, dizim açtıran olmak yerine dizimlere temsilci olarak katılmaya başladım. Bu dizimlerde genelde seçilen temsili kişi olarak; akaşik kayıtlardan bilgiyi çekerek, dizimdeki kişilerin sorunlarının şifalanmasına katkıda bulundum. 

Neden Bu Çalışmayı Uyguluyorum ve Tercih Ediyorum?

Aile dizimi ve regresyon çalışmasına benzer bir çalışmayı tek bir çalışmada toplamanın ihtiyacını hissettim çünkü benim de çok fazla geçmiş yaşamım var ve tabii ki hiçbiri, aile diziminde ortaya çıkmadı. Yaptığım bu çalışmalarda, eski yaşamalarım ortaya çıktı. Hatta bu çalışmalar esnasında, farklı boyutlarda birbirini etkileyen yaşamlara bile ulaştım. Aile dizimi ve regresyon çalışması, bu tarz konuları ve durumları şiflandırmak için yetersiz kalabiliyor.

5 yıldır bu çalışmayı kendime, yakın çevreme ve danışanlarıma uyguluyorum. Benim için, sonuç alabildiğim en etkili yöntem bu oldu. Yakın zaman önce hem kendime hem birkaç danışanıma seans yaptım. Bu çalışmaların kendi üzerimde ve danışanlarımın hayatlarında harika açılımları, şifası ve hediyeleri oldu. 🙏Şükürler olsun.

Çalışmanın Ertesi Günü, Danışanımdan Gelen Geri Dönüş…
Bundan daha iyisi nasıl olur? 🙂

Şifa Nasıl gerçekleşiyor?

Gerçekleştirdiğim bu çalışmada, aileniz ve atalarınızla olan karmik ilişkileriniz, bağlarınız ve geçmiş yaşamlarınızdaki durum, enerjisel olarak açığa çıkıyor.

Bugünkü sorununuza hangisi size en çok etki ediyorsa, bu çalışmada açığa çıkıyor ve sorun, tüm yaşamlarda ve boyutlarda enerjisel olarak şifalanıyor.

Sorun, Tek Seferde Çözülüyor mu?

Çalışmaya başlamadan önce atalarla mı çalışılacak yoksa geçmiş yaşam çalışması mı olacak bilemiyorum. Sorun hangi düzlemdeyse, çalışma esnasında o çalışma alanı açılıyor.

Konu bazında, tek seferde çözülüyor. Bazı konular birbirine geçmiş oluyor. Bir alan temizlenince, diğer alandaki konu yüzeye çıkıyor. O zaman, onların da çözülmesi gerekebiliyor. 

Kimlere Uygulanabilir?

Bebekler ve çocuklar dahil herkes için uygulanabilir. Çalışmayı, kişileri temsili olarak ben yapacağım için kişiler için hiçbir riski yoktur. Bu yüzden çocuklar da dahil herkes için rahatça yapılabilir. Aile dizimine henüz sıcak bakmayan kişilere de uygulanabilir.

Çalışma Nasıl Yapılıyor ve Süreç Nasıl İşliyor?

Siz yaşadığınız sorunu bana söylüyorsunuz, ben enerji akışına bırakıyorum kendimi. Zaten cevaplar bana çalışma esnasında geliyor. Ben sizin izninizle, sorunun kaynağına sebep olan Akaşik kayıt alanına giriyorum ve sorunu oluşturan bilginin ve enerjinin açığa çıkmasını bekliyorum. Bilgi, bana, his ve düşünce olarak, akaşik kayıtlardan geliyor. Çalışmada ortaya çıkan konu sizin geçmiş yaşamınızdan da kaynaklanıyor olabilir bu yaşamınızdan da… Bana bu bilgiyi getiren, sizin aile veya ata üyeniz de olabiliyor. O bilgilere göre, sizin şimdiki hayatınızı etkileyen ve sorun yaratan enerjinin ortaya çıkmasıyla, enerji çözülmesi gerçekleşiyor ve ben de bu enerjinin şifalandırılmasını sağlıyorum.

Danışanın Ne Yapması Gerekiyor?

Uzaktan yapılan çalışmalarda danışanın, çalışma öncesinde ‘şifayı alıyorum ve kabul ediyorum’ demesi yeterli. Bundan sonra artık danışanın bir şey yapmasına gerek yok.

Figen Karaaslan

Astrolog- Ruhsal Şifacı ve Kişisel Gelişim Yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?