Genel

1 Ağustos Kova Burcunda Dolunay

1 Ağustos Salı günü Kova burcunun 9 derecesinde, saat 21.31’de bir dolunay meydana gelecek.

Bu Dolunay öncelikle Kova burcu ve kişisel gezegenleri Kova olanlar başta olmak üzere, kendisi gibi öncü burçlar olan Boğa, Akrep ve Aslan burçlarını ve bu burçlarda kişisel gezegenleri olan sabit burçları etkileyecek. Bununla birlikte, hangi evimizde Kova burcu varsa o evle ilgili konuları gündemimize getirecek.

28 günde bir gerçekleşen Dolunay zamanları; görünürlüğü, tamamlanışları ve bitişleri ifade eder. Dolunay hangi burçta gerçekleşiyorsa, o burcun temsil ettiği konuları gündemimize taşır. Dolunay Kova burcunda olacağı için Dolunay, Kova semboliklerini çalıştıracak.

Kova burcu astrolojide teknoloji, internet, özgürlükler, buluşlar, sıra dışı konular, devrimler, isyanlar ve grupları konu alır.

Bireysel olarak daha özgür olmak isteyeceğimiz, işlerimizde interneti ve sosyal medyayı daha çok kullanacağımız bir süreç olacak. Bu Dolunayda, kalabalığın ve kolektifin dramlarına, egosuna ve çatışmalarına katılmadan bireyselliğimizle kolektif arasında güzel bir denge kurma fırsatına sahip olabiliriz.

Türkiye Açısından

İnternet düzenlemeleri, internet alışverişleri düzenlemeleri, kripto para ve dijital finans, ticaret konuları gündeme gelebilir. Belirli meslek grupları greve gidebilir.

Dünya Açısından

Genel olarak teknoloji gelişmeleri, havayolları, fırtınalar ve fırtınalar,  havadan gelen sorunlar, hava ulaşımında aksamalar, belirli grupların ve kitlelerin isyanı. Dünya genelinde ise isyanlar ve grevler gündeme gelebilir.

KOVA DOLUNAYI İÇİN KOLAYLAŞTIRICI OLUMLAMA

“Ben ve biz dengesini sağlıklı bir şekilde kuruyorum. Gruplar içindeyken de sağlıklı ve doğru bir şekilde kendimi ifade ediyorum. Kolektifin dramlarının ve çatışmalarının içine çekilmeden, dışarıdan gözlemci olarak kendi merkezimde kalıyorum. Sağduğuyla düşünüyor ve hareket ediyorum. Herkesin özel olduğunu ve hepimizin bir bütün olduğunu biliyorum.”

Figen Karaaslan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?