Gizlilik

Danışanlarıma daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyim. Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, danışan profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik “sınıflandırma” çalışmalarında kullanılmaktadır.

Danışanlarıma ait kişisel verilerin üçüncü kişiler ile paylaşımı, danışanların izni çerçevesinde yapılmakta ve kural olarak danışanlarımın onayı olmaksızın kişisel veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Bununla birlikte, yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle ve bunlarla sınırlı olmak üzere mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile kişisel veriler paylaşılmaktadır.

Üçüncü kişilere veri aktarımı sırasında hak ihlallerini önlemek için gerekli teknik ve hukuki önlemler alınmaktadır. Bununla birlikte, kişisel verileri alan üçüncü kişinin veri koruma politikalarından dolayı ve üçüncü kişinin sorumluluğundaki risk alanında meydana gelen ihlallerden sorumlu değilim.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?