Çalışmalarım

Yaşam Koçu

Daha kaliteli, bilinçli ve farkındalıklı bir yaşam, kendimizi daha iyi tanımak ve potansiyellerimizi keşfedebilmek için destek almamız gerekebilir.

Yaşam Ustası

Yaşamı daha bilgece ve farkındalıkla yaşamak ustalık gerektirir. Yaşamda mutlu olmak ve hedeflere ulaşmak için ustaların deneyimlerinden ve bilgeliklerinden faydalanmak kişiyi yaşamda ileri taşır.

Bilinçaltı Şifası

Küçüklükten başlayıp yetişkinliğimize kadar olan süreçte bilinçaltımızda ebeveynlerden ve çevreden gelen birçok negatif kalıp yerleşir. Bu negatif düşünce ve inançlar yaşamımızda güzel şeylerin gelmesini engelleyebilir. Bu yüzden bilinçaltını negatif düşünce ve inançlardan temizlemek önemlidir.

Geçmiş Kayıt Temizliği

Geçmişten günümüze taşıdığımız birçok negatif deneyim ve düşünceler şimdiki hayatımızın kalitesini düşürür. Bu sebeple geçmişten gelen tüm negatif düşünce ve inançları temizlemek, dönüştürmek ve şifalandırmak gerekir.

Yazı İle Şifa

Kelimelerin önemli bir etkisi ve titreşimi vardır. Yazıya aktardığımız düşünceler yüksek frekansları ile adeta yaşamsal bir mühür görevi görerek bizi şifalandırır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir