Kaliteli İçerik Üretmek İçin Sanal Editörünüz İş Başında!

Sanal Editörüm, profesyonel içerik ihtiyacı olan kurumlara ve kişilere kaliteli içerik üretme amacıyla sektörün deneyimli editörü, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli kitabın yazarı ve Seyyahça gezi blog sayfasının kurucusu Figen Karaaslan tarafından 07 Temmuz 2017’de kuruldu. Sanal Editörüm; kişilerin, kurumların yapısına ve ihtiyaçlarına uygun özgün ve faydalı içerik üretme amaçlı bir girişim olarak karşımıza çıkıyor.

Büyüyen ve gelişen şirketlerin, artan özgün içerik ihtiyacını en yüksek kalitede ve istikrarlı çözümler ile gidermeyi amaçlayan Sanal Editörüm: Kurumlar ve kişiler için web editörlüğü, SEO metin yazarlığı, kitap editörlüğü, seyahat yazarlığı, doğal reklam yazarlığı, basın bülteni yazımı, blog yazarlığı ve sosyal medya içerik editörlüğü hizmetleri veriyor.

İçerik Kraldır

İçeriğin özgün, kurumun/ kişilerin yapısına uygun, yaratıcı, faydalı ve istikrarlı (sürdürülebilir) olmasının kurumları, istenen sonuca ulaştırdığını söyleyen Sanal Editörüm’ün kurucusu Figen Karaaslan, “içerik kraldır” düsturunun içerik pazarlamasının ve sosyal medya içeriklerinin hala tartışmasız mottosu olduğunu vurguluyor. Herkesin yazı yazabileceğini ancak pazarlama/dijital iletişiminin dilini kavrayamayacağını ve pazarlama metni yazamayacağını söyleyen Figen Karaaslan, en iyi bildiği ve en iyi yaptığı şeyi yapmak için Sanal Editörüm dijital içerik ajansını kurduğunu söylüyor.

Sunduğu kaliteli ve özgün içeriklerin yanı sıra sektöre: İçerik Pazarlama Editörlüğü, SEO Metin Yazarlığı, Sosyal Medya İçerik Editörlüğü, Blog Yazarlığı, Seyahat Yazarlığı ve Yazarlık eğitim desteği de vermeyi hedefleyen Figen Karaaslan, bu anlamda da sektördeki önemli bir boşluğu doldurmak istediğini ifade ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir